top of page

Kim jesteśmy?

Web2Metrics_edited.png

Web2Metrics to agencja specjalizująca się w automatyzacji procesów obsługi klienta z wykorzystaniem narzędzi zbudowanych w oparciu o AI - sztuczną inteligencję. Podstawą naszej działalności są voiceboty - systemy umożliwiające zastąpienie człowieka w rozmowie głosowej oprogramowaniem. 
 
Nasza oferta wyróżnia się na rynku połączeniem dwóch istotnych elementów - sprawdzonej i docenionej na rynku technologii, którą zapewniają nam nasi partnerzy technologiczni, a także wieloletniego doświadczenia uzyskanego w branży marketingu oraz IT. Oprócz dostarczania najlepszych rozwiązań i najnowszych technologii - naszym głównym celem jest zapewnianie klientom najlepszego na rynku client service. Chcemy, żeby nasz Klient czuł się z nami komfortowo w każdym aspekcie współpracy, podczas całego procesu wdrażania i realizacji kampanii. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Takie połączenie umożliwia nam zapewnienie kompleksowej obsługi na wysokim poziomie oraz korzystnych warunków oferty dla naszych kontrahentów.

Jednocześnie Web2Metrics rozwija swoją autorską technologię umożliwiającą przypisanie i wykorzystanie typologii osobowości w celach dostosowania komunikacji do klienta o określonych cechach osobowych, która w docelowej formie
będzie mogła dodatkowo wesprzeć voiceboty w realizowanych przez nie kampaniach. 

Nagrody i wyróżnienia

produkt LYDIA

Innovation 2018 

Złota statuetka w kategorii „Algorytmy i narzędzia optymalizacyjne"

Golden Arrow 2018

Wyróżnienie w kategorii "Digital marketing – innowacja internetowa"

EFFIE 2018

Nominacja w kategorii "Performance marketing/e-commerce​"

Mix Awards 2018

Brązowa statuetka w kategorii "Innovation "

bottom of page